У Білицькій громаді поховали воїна, уродженця Яресьок Анатолія Омельчука

Дата: 22.01.2024 14:22

Фото без опису   21 січня у Біликах провели в останню путь військовослужбовця, захисника України Омельчука Анатолія Анатолійовича. Про це повідомили у Білицькій селищній територіальній громаді.

Анатолій народився 3 травня 1990 року в Яреськах. Навчався в школі, закінчив Яреськівське професійно-технічне училище №56, працював на Яреськівському цукровому заводі.

Був учасником антитерористичної операції, нагороджений медалями та нагрудними знаками: учасника АТО, учасника бойових дій, за оборону Маріуполя.

Після одруження разом з сім’єю проживав в смт Білики, працював у ТОВ «ОНУР».

24 липня 2023 року був призваний у ЗСУ. Загинув 15 січня 2024 року на Луганщині.

У загиблого залишилися дружина, син, батьки, дві сестри і брат.

Поховали захисника з усіма військовими почестями на Алеї Героїв місцевого кладовища.

Омельчук Анатолій Анатолійович назавжди запам’ятається як хоробрий воїн, взірець мужності, відваги та нескореності українського народу. А світла пам’ять про чудову людину, справжнього патріота залишиться у наших серцях і молитвах, у нашому блакитному небі і відвойованих жовтих полях України.

Селищний голова, виконавчий комітет та депутати селищної ради глибоко сумують з приводу тяжкої утрати – загибелі Анатолія Омельчука і висловлюють щирі співчуття рідним та близьким.