Дата: 12.01.2024 16:06

Фото без описуШановні споживачі!

Інформація про зміну затвердженого тарифу на послуги з централізованого водопостачання, що надається Комунальним підприємством «Техкомунбуд»

У зв’язку з поетапним підняттям тарифу на послуги з централізованого водопостачання до рівня  економічного обґрунтованої вартості послуг з централізованого водопостачання, Комунальне підприємство «Техкомунбуд» повідомляє про зміну тарифу на послуги централізованого водопостачання для населення з 29.14 грн за 1 м3 (з ПДВ) до 33.99 грн за1 м3 (з ПДВ).

Дана зміна тарифу  обумовлена:

- збільшенням вартості електричної енергії  - 80.1 %  росту вартості за 1 кВт;

- збільшенням заробітної плати на 56.3 % за рахунок збільшення прожиткового мінімуму;

- збільшенням вартості податків на 59%.

Додатково інформуємо що 31 жовтня  2023 року Виконавчий комітет Шишацької селищної ради своїм рішенням № 2/31/10/23 затвердив КП «Техкомунбуд» економічно обґрунтовані витрати на виробництво послуг з централізованого водопостачання в розмірі  48.56 грн за 1 м3 ( з ПДВ).

Зауваження та пропозиції щодо розрахунку та встановлення тарифу на централізоване водопостачання фізичні  та юридичні особи можуть внести протягом 7 днів з дня опублікування оголошення до адміністрації КП «Техкомунбуд» за адресою: 38000, смт Шишаки, пров. Короленка, 7.

Адміністрація КП «Техкомунбуд»