Пожежна безпека під час проведення новорічних та різдвяних свят

Дата: 22.12.2023 14:56

Дорогі односельчани!

Миргородське  РУ  ГУ ДСНС України у Полтавській  області, щиро вітає Вас з наступаючими Новорічними святами і бажає Вам всього самого найкращого в новому 2024 році.

Але в цей же самий час ми вкрай стурбовані кількістю пожеж, що виникла на території нашої громади.

Шановні громадяни! Пам’ятайте! Ваш добробут та життя залежить тільки від Вас. Незважаючи на скрутний економічний та соціальний стан в Україні, закликаємо Вас подбати про себе, своїх близьких, про своє майно.

Користуючись даною нагодою ще раз вітаємо Вас з Новорічними святами та разом з поздоровленнями нагадуємо прості правила пожежної безпеки при проведенні новорічних свят та встановленні ялинки , щоб новорічні свята залишили радісні та приємні спогади.

Під час проведення новорічних свят:

•   ялинка встановлюється тільки на стійкій основі;
  • ялинку не слід встановлювати в проходах , біля виходів;
  • ілюмінація повинна бути влаштована з додержанням правил утримання електроустановок;
  • користуйтесь ілюмінаціями тільки заводського виготовлення;
  • при виявленні несправності в ілюмінації ( нагрів проводів, іскріння тощо) вона повинна бути негайно вимкнена.

Не дозволяється:

• прикрашати ялинку целулоїдними іграшками, а також ватою і марлею;
  • застосовувати для ілюмінації ялинки свічки, одягати дітей в костюми з легкозаймистих матеріалів ( вати, марлі, паперу).

Шановні громадяни !

БЕРЕЖІТЬ СВОЄ ЖИТТЯ ТА СВОЮ ОСЕЛЮ ВІД ПОЖЕЖ!