У Ковердиній Балці провели в останню путь воїна В'ячеслава Гиру

Дата: 11.12.2023 10:14

Фото без опису   На скорботний захід зібралися рідні, односельці, жителі сусідніх сіл, дуже багато друзів і побратимів.

Слава народився на Черкащині, але 20 років тому його родина оселилася у Ковердиній Балці. Тут він закінчив дев’ятирічку, потів навчався у Михайликівській школі, а далі в професійно-технічному училищі міста Полтави здобув спеціальність електрика. Деякий час працював у місцевому господарстві ТОВ «Райз Північ».

Наприкінці січня цього року був мобілізований до лав Збройних Сил України.

Життя воїна, оператора безпілотного літального апарата, обірвав ворожий обстріл на Запоріжжі.

В’ячеслав побув на цьому світі дуже мало, лише 24 роки. З них майже рік віддав захисту України від російських загарбників.

Пам’ятаймо про це. Шануймо його непрожите життя.

Кажуть, Герої не вмирають. На жаль, вмирають. Однак доки ми бережемо їх у своїх серцях – вони залишаються поруч.

Світла пам’ять сину, брату, другові, нашому землякові на землі і тихого спочинку на небесах.

Найщиріші співчуття рідним.

З сумом – селищний голова Олександр Тутка, виконавчий комітет і депутати Шишацької селищної ради.