З Днем Збройних Сил України!

Дата: 06.12.2023 10:08

Фото без опису   Шановні військовослужбовці нашої громади, ветерани Збройних Сил України, жителі Шишаччини!

6 грудня зустрічають свій день наші захисники і захисниці, наша найпотужніша моральна і фізична сила, наша гордість сьогодні і надія на майбутнє.

Усі слова будуть зайвими й недоречними у цей найскладніший в історії України час, основний тягар якого ліг на ваші плечі, на плечі ваших родин. Найкраща подяка вам зараз – це всебічна підтримка, що ми й намагаємося робити кожен на своїй посаді і як громадянин.

У нашій громаді запроваджені і будуть розширюватися різні форми співпраці з військовими частинами Збройних Сил України і Національної гвардії України, матеріальної допомоги і психологічної підтримки наших мобілізованих земляків та їхніх родин. Ми разом з вами, бо без вас нас не буде. А з вами є і буде наша державність, свобода і перемога над російським загарбником.

Щира вдячність шишацьким волонтерам, які завжди на зв’язку із нашими захисниками, оперативно і дієво реагують на їхні запити. Ви теж – частина Збройних Сил України. Її невидимий, але дуже відчутний фронт.

Від себе особисто, виконавчого комітету і депутатського корпусу селищної ради зичу нашим захисникам і захисницям, усім, хто їх підтримує і надихає, Божого благословіння, повернення до своїх родин, до миру і життя.

За новим церковним календарем День ЗСУ співпадає з Днем святого Миколи. Хай цей символічний збіг принесе нашим захисникам удачу і буде оберегом у тяжких фронтових буднях.

З повагою, Шишацький селищний голова Олександр ТУТКА.