Недопустимо пожеж під час жнив

Дата: 17.07.2023 16:15

Фото без описуНайпоширенішою причиною пожеж під час час жнив є необережне поводження з вогнем у хлібних масивах. Найменша необережність – паління, кинутий недопалок, розведення багать, спалювання пожнивних залишків, іскри від сільгоспмашин, а також технічна несправність збиральних машин і порушення правил пожежної безпеки при їх експлуатації, можуть призвести до знищення врожаю.

Слід пам'ятати, що в період збирання врожаю категорично ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ: спалювання стерні, післяжнивних залишків, розведення багать на полях, зокрема й на тих, де жнива закінчилися. Випалювання стерні та залишків соломи часто призводять до пожеж на сусідніх полях, вимкнення повітряних ліній електропередач високої напруги, а також пожеж лісосмугових насаджень.

У разі виникнення пожежі на хлібних полях негайно телефонуйте за номером - «101».

Начальник Миргородського РУ ГУ

ДСНС України у Полтавській області