У Тищенках поховали воїна Володимира Крушельницького

Дата: 29.06.2023 18:59

Фото без опису   Сьогодні у Тищенках Великобузівського старостинського округу провели в останню путь нашого земляка, українського воїна Володимира Крушельницького.

Володимир народився, жив і працював на рідній Шишаччині. Лише упродовж останніх кількох років його життя було пов’язане з Сумщиною, де він проживав у місті Глухові. Хоча більшу частину цих років поза межами нашої громади він провів у бойовому строю. На захист суверенітету і територіальної цілісності України Володимир Крушельницький став ще 2016 року.

А народився майбутній воїн 20 грудня 1986 року. Проживав у Тищенках. Навчався у Великобузівській школі. Потім була строкова служба в Українській армії, а разом з нею – навчання в школі міліції. Опісля повернення додому кілька років працював помічником дільничного у Шишацькому райвідділі міліції, охороняв правопорядок на території Воскобійницької сільської та Шишацької селищної рад.

З 2016 року у складі 58-ї окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського пройшов фронтовими дорогами Донеччини, згодом – Луганщини. Авдіївка, Горлівка, Кримське, Лиман…

Загинув 23 червня поблизу села Кармазинівка Сватівського району Луганської області.

Про свої бойові будні рідним розповідав небагато. Намагався зайвий раз не турбувати. Казав: «Воно вам не потрібне. У мене все добре…»

Володимира Крушельницького на Шишаччині знало багато людей. Рідним, друзям, знайомим, односельцям він закарбується в пам’яті як весела, позитивна, життєрадісна людина, у якої завжди було «все добре» і яка вміла підтримати, підбадьорити, прийти на допомогу іншим за будь-яких обставин.

Селищний голова Олександр Тутка, виконавчий комітет і депутати селищної ради, жителі Великобузівського старостинського округу і вся Шишацька громада висловлюють найщиріші співчуття рідним Володимира Романовича Крушельницького. Світла пам’ять гідній людині і вічна шана життєвому подвигу захисника України.