Наші діти - патріоти України!

Дата: 01.06.2023 13:20

Фото без опису  Учні Гоголівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені М.В. Гоголя взяли участь у національно-патріотичному конкурсі «Ми – Патріоти України». Конкурс відбувся під гаслом: «Чи знаєш ти землю, на якій живеш?» і включав у себе завдання різного рівня, об’єднував питання з історії, географії, мови та літератури України. Конкурс проводився в комп’ютерному класі онлайн, завдання були подані завдяки комп’ютерним програмам, повідомляє куратор конкурсу – заступник директора школи з навчально-виховної роботи Марина Лебех.

У конкурсі взяли участь такі учні: Тернавчук Рената, Степаненко Данііл, Чтєнцова Злата – 3 клас (вчитель Коробка Т. Л.); Демченко Анастасія, Степаненко Матвій, Ізбякіна Єлизавета – 4 клас (вчитель Линник Т.І.); Михайляк Богдан, Омелюта Кирило, Пасічніченко Софія, Чмир Ілона, Тищицький Артем – 11 клас (вчитель Лебех М.П.). Усі учасники відзначені сертифікатами конкурсу за 1 місце.  Оцінювали дітей програма та журі організатора заходу - шкільного порталу testportalua.com.

Крім цього, здобувачі освіти 11 класу Гоголівської школи взяли участь у ІIІ Міжнародному (IX Всеукраїнському, ХIX Всекримському) фестивалі-конкурсі учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», присвяченому Лесі Українці (вчитель Лебех Марина Петрівна).

У номінації «Вокал» Богдан Михайляк здобув ІІІ місце. Софія Пасічніченко та Ілона Чмир у номінації «Декламація» відзначені подяками фесивалю-конкурсу.

У цьому конкурсі також брала участь учениця Шишацької спеціалізованої школи ім. В.І. Вернадського Марія Сердюк, яка виборола ІІІ місце у номінації «Декламація» (вчитель Інна Юріївна Темерова). «Бронзу» за декламування отримала і Ніка Шеремет з ДНЗ «Пролісок» села Яреськи (вихователі Таміла Василівна Заїка і Олена Василівна Недобачій).