Юні дзюдоїсти Шишацької ДЮСШ успішно здали нормативи

Дата: 29.05.2023 10:10

Фото без опису   Нещодавно  відбувся підсумковий залік та здача нормативів на спортивні пояси секції боротьби дзюдо Шишацької дитячо-юнацької спортивної школи. Юні дзюдоїсти з Шишаків та Сагайдака порадували своєю фізичною підготовкою батьків і друзів. Директор ДЮСШ Ігор Попадич відзначив досягнення дітей і вручив спортсменам грамоти відділу ос-віти та спеціальні пояси.

Оранжеві пояси отримали Гречка Іван, Шувалова Маша, Яценко Іван (смт Шишаки), Лук'яненко Дмитро (с.Сагайдак).

Уперше в житті отримали жовтий пояс Безручко Мілана, Кирнос  Платон, Климань Олексій, Ситенька Варвара, Радченко Софія, Пономарьов Володимир, Тараненко Дмитро, Топчій Влада, Шевченко Олександр (смт Шишаки), Бондаревський Владислав, Бойко Микола, Григоревич Настя, Кочура Єва, Куценко Дарина, Дадикіна Маргарита, Співак В’ячеслав, Холод Костянтин, Савченко Роман (с.Сагайдак).

Велика подяка батькам, які небайдужі до спортивного розвитку своїх дітей. Маємо надію, що на цьому досягненні не зупинимося.

Сергій ПИРОГОВ, тренер.