Вихованці Шишацької дитячої школи мистецтв відзначені в обласному та всеукраїнському конкурсах

Дата: 10.05.2023 16:42

Фото без опису   У Полтаві відбувся обласний онлайн-конкурс "Герої сьогодення - очима дітей" серед учнів художніх шкіл, художніх відділень мистецьких шкіл. У ньому взяли участь вихованці класу образотворчого мистецтва Шишацької дитячої школи мистецтв. Вони представили свої тематичні малюнки на розгляд компетентного жюрі, яке визначило переможців.

У молодшій віковій категорії перемогу здобула Темносагата Оксана, вона була нагороджена Дипломом І ступеня. У старшій віковій категорії найвищу нагороду - Диплом «Гран-прі» - отримала Боначова Анастасія. Подяками за участь у конкурсі відзначені Дігтяр Варвара, Сахарова Марія, Цьонь Амелія, Корсун Марія, Лукавенко Марія.

Фото без опису   На базі Гадяцького фахового коледжу мистецтв імені І. П. Котляревського відбувся відкритий дистанційний пісенний конкурс "Душі пісенної криниця" під гаслом " Разом до перемоги" , в якому взяли участь 102 учні мистецьких та освітньо-навчальних закладів Полтави, Чернігова, Черкас, Львова та Києва. В конкурсі взяли участь учні сольного співу класу викладача Луценко Валентини Миколаївни, заслуженого працівника культури України.

У номінації "народна пісня" (сольне виконання) Диплом І ступеня отримала Данило Жанна, концертмейстер Сердюк Артем Геннадійович. У номінації "народна пісня" (мала форма) Дипломом І ступеня відзначено вокальне тріо "Росинка", Дипломом ІІ ступеня нагороджений ансамбль української пісні "Вишиванка".