Про реєстрацію актів цивільного стану

Дата: 10.05.2023 16:12

Фото без опису   Із 1.05.2023 року Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції України реорганізувало відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Шишаках шляхом приєднання до відділу ДРАЦС у Великій Багачці. Тобто зараз, щоб взяти відповідне свідоцтво, потрібно звертатися за адресою:

Відділ ДРАЦС у смт Велика Багачка, вул.Каштанова (Чекалових), 19А, Бабенко Людмила Василівна, тел. (05345) 91532, 0507262522.

Шишацькою селищною радою вживаються всі необхідні заходи для повернення основних послуг з державної реєстрації актів цивільного стану, зокрема реєстрації народження, смерті та шлюбу, на територію громади. Так, на найближчу сесію ради буде винесено проект рішення про взяття делегованих повноважень щодо надання послуг реєстрації актів цивільного стану адміністратором управління надання адміністративних послуг апарату виконкому Шишацької селищної ради. Після проведеного навчання та отримання доступу до реєстру ці послуги стануть доступні в громаді.