Пам’ятаємо і шануємо героїзм минулих і сучасних захисників України

Дата: 08.05.2023 19:45

Фото без опису  Друга світова війна була одним із найкривавіших збройних конфліктів в історії людства. Участь у ній брали понад 60 держав. Загинули від 50 до 85 мільйонів людей. І, на превеликий жаль, Україна була одним з основних полів битв цієї війни.

Ми пам’ятаємо, скільки смертей вона принесла в наш край. Скільком людям вона понівечила долі, залишивши їх без родини, даху над головою, на довгі роки прирекла на тяжкі умови виживання.

Ми пам’ятаємо, що наші старші покоління, не зважаючи ні на що, перемогли і вижили. Ми низько вклоняємося їхньому спражньому життєвому подвигу. Їхнє життя - це приклад для нас зараз, у часи нової війни, коли російський нацизм загрожує знищити не тільки Україну, а й весь світ. Але світ переміг нацизм раз - переможе і вдруге.

Пам’ятаємо і шануємо героїзм минулих і сучасних захисників України. Світла пам’ять тим, кого вже немає з нами...

Селищний голова Олександр Тутка.

У ці дні живі квіти як знак вдячності і шани лягли до підніжжя пам'ятників воїнам Другої світової війни у селищі і селах громади.