Солдата Артура Стецика нагородили орденом "За мужність" ІІІ ступеня. Посмертно

Дата: 26.04.2023 20:41

Фото без опису  Указом Президента України №642/2022 «Про відзначення державними нагородами України» за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджено орденом "За мужність" ІІІ ступеня солдата СТЕЦИКА Артура Сергійовича (посмертно). Указ підписано 12 вересня 2022 року. Сьогодні нагороду вручили рідним Героя.

У селищній раді мама Наталія Іванівна та сестра Тетяна зустрілися з керівництвом громади та 4-го відділу Миргородського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Начальник відділу, підполковник Андрій Прохоров передав їм орден Артура. Селищний голова Олександр Тутка, присутні працівники селищної ради та відділу РТЦК та СП висловили співчуття родині захисника, вшанували пам’ять Артура та усіх загиблих земляків хвилиною мовчання.

Артур Стецик захищав Україну з 2015 року. 26 лютого 2022 року був призваний по мобілізації. Мав медалі та бойові відзнаки. Був поранений. Загинув 21 липня 2022 року поблизу с.Вершина Бахмутського району Донеччини, у 34 роки. Похований у с.Вертелецьке Воскобійницького старостинського округу.