Шишацькі стрільці — чемпіони області

Дата: 28.03.2023 14:46

Фото без опису   Стрілецька команда Шишацької дитячо-юнацької спортивної школи під керівництвом Геннадія Чапали взяла участь у чемпіонаті області серед спортсменів 2003 року народження і молодших.

Шишачан гостинно прийняли у стрілецькому тирі м. Горішні Плавні. Змагалися у трьох олімпійських вправах, стрільба з пневматичного пістолета серед хлопців, дівчат та в змішаних парах. Також визначалися призові місця в командній боротьбі трійками.

Наша команда дівчат у складі Тутки Насті, Мирошниченко Злати, Ходзінської Олександри стала чемпіоном Полтавської області.

Друга наша трійка дівчат у складі Василенко Вікторії, Ляшенко Ії, Маслянчук Лесі посіла третє призове місце.

Команда хлопців у складі Литвиненка Артема, Василенка Романа, Куця Артура здобули друге місце.

Найкращий результат показала Тутка Настя, встановивши свій особистий рекорд (550 очок з 600 можливих) та вперше ставши чемпіонкою Полтавської області. У вправі ПП - МІКС (змішані пари) Настя теж встановила особистий рекорд та разом з Литвиненком Артемом завоювала срібні медалі.

Варто відзначити особисті рекорди та виступ Мирошниченко Злати, якій до призового місця не вистачило усього два очка.  Особисті досягнення є майже у всіх наших учасників. Це Василенко Роман, Ляшенко Богдан, Легейда Вадим, Василенко Вікторія, Стреляний Влад, Ляшенко Ія, Маслянчук Леся, Хоролець Тимур, наймолодший наш дебютант Подоляка Данило.