Вихованка Шишацької ДЮСШ Настя Тутка – призерка обласного чемпіонату серед дорослих

Дата: 06.02.2023 16:23

Фото без опису  Юні стрільці нашої громади, учні Шишацької дитячо-юнацької спортивної школи взяли участь у чемпіонаті Полтавської області серед дорослих у м. Горішні Плавні. Діти повернулися зі змагань з особистими рекордами і позитивними емоціями, розповідає тренер Геннадій Чапала.

Вік дітей нашої збірної команди - від 10 до 14 років, а змагалися вони з титулованими і досвідченими спортсменами. І продемонстрували гарні результати.

Настя Тутка потрапила до трійки лідерів чемпіонату. А у парі з Артемом Литвиненком посіла четверте місце.  Інші учасники команди - Вікторія Василенко, Вадим Легейда, Олександра Ходзінська, Богдан Ляшенко, Вероніка Зінченко, Роман Василенко, Влад Стреляний, Тимур Хоролець, Антон Барань - поліпшили свої попередні результати і здобули важливий спортивний досвід.

Вітаємо юних спортсменів і їхнього тренера! Нових перемог!