В Україні стартувала національна кампанія добровільного рекрутингу «Гвардія наступу»

Дата: 06.02.2023 16:52

Створюються 8 додаткових бригад Нацгвардії, Нацполіції та Держприкордонслужби під егідою МВС. Основою підрозділів стануть люди з бойовим досвідом та високою мотивацією. Підбір проводитимуть за кращими світовими стандартами. Це не мобілізація. Це добровільний набір.

Деталі – на сайті (https://storm.mvs.gov.ua/), там можна подати й онлайн-заявку. Крім того, спілкування з добровольцями й запис у нові підрозділи структур МВС відбувається у ЦНАПах. На Полтавщині це можна наразі зробити в чотирьох центрах надання адмінпослуг:

м. Полтава, вул. Соборності, 36;

м. Кременчук, вул. Покровська, 14;

м. Миргород, вул. Гоголя, 171/1;

м. Лубни, просп. Володимирський, 23.

Плануємо збільшити перелік ЦНАПів, до яких можна звернутися за інформацією щодо «Гвардії наступу».

Російський терор має програти скрізь і у всьому. Слава всім, хто воює за Україну! Вічна памʼять кожному і кожній, чиї життя забрала російська агресія. Переможемо! Слава Україні!