Бюджет-2023 прийнято!

Дата: 23.12.2022 14:58

Фото без опису   Сьогодні депутати селищної ради проголосувади "За" бюджет Шишацької громади на 2023 рік.

Доходи бюджету Шишацької селищної територіальної громади визначені у сумі:

- 243 мільйони 766 тисяч 470 гривень, у тому числі доходи загального фонду – 242 мільйони 324 тисячі 770 гривень та доходи спеціального фонду – 1 мільйон 441 тисяча 700 гривень.

Видатки бюджету Шишацької селищної територіальної громади затверджено у сумі:

- 243 мільйони 766 тисяч 470 гривень, у тому числі видатки загального фонду – 240 мільйонів 259 тисяч 770 гривень та видатки спеціального фонду – 3 мільйони 506 тисяч 700 гривень.

Бюджет проголосовано з урахуванням зауважень та пропозицій депутатів, які вони висловили керівництву громади під час засідань постійних комісій.

Бюджет прийнято - а отже стабільне функціонування громади на 2023 рік теорeтично сплановано, як і передбачає законодавство. Фактичне ж виконання бюджету залежить від багатьох чинників, найголовніший з яких зараз - це успіх Збройних Сил України. Віримо, підтримуємо, боремося!