ЗАПРОШУЄМО ДО ОНЛАЙН-ЗАСІДАННЯ «КРУГЛОГО СТОЛУ» З ПИТАНЬ ОФОРМЛЕННЯ ТА ОТРИМАННЯ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ І ПІЛЬГ

Дата: 28.11.2022 15:42

Фахівці Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області запрошують представників підприємств і організацій до онлайн-спілкування за такою темою:

«Зміни механізму оформлення та отримання житлових субсидій і пільг з 1 грудня 2022 року».

Ми обговоримо, що викликало зміну механізму призначення житлових субсидій та пільг; які нині шляхи оформлення субсидій; яким чином відбуватиметься взаємодія між Пенсійним фондом і надавачами житлово-комунальних послуг тощо.

Фахівці Фонду з нетерпінням очікують програмне забезпечення, яке в стислі терміни розробляється на центральному рівні у рамках виконання урядового рішення від 16.09.2022 «Про надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу Пенсійним фондом України». Сподіваємося, що на час спілкування в ефірі ми вже зможемо обговорити і це важливе питання.

Отже, зважаючи на тематику, запрошуємо до ефіру представників територіальних громад, а також підприємств і організацій, які є надавачами житлово-комунальних послуг.

Сподіваємося, що цей діалог і обмін інформацією зацікавить вас і принесе практичну користь.

Залучайтеся до ZOOM-конференції за такими параметрами:

Час: 29 листопада 2022, о 15-00.

Ідентифікатор конференції: 891 4416 7913.

Код доступу: 504643.