Світла пам’ять нашим захисникам Олександру Мартьосі і Дмитрові Киві

Дата: 18.10.2022 15:55

Фото без опису  У Сагайдацькому старостинському округу провели в останню дорогу воїна Олександра Мартьоху.
  Йому було лише 42 роки. Залишилися донька-підліток, згорьовані батьки, рідні.
Він народився, навчався, працював у рідному Сагайдаку. Звідси пішов захищати Батьківщину у 2015 році, під час проведення антитерористичної операції. Вдруге вирушив на фронт з початком повномасштабного вторгнення ворога. Неодноразово був на передовій. А 9 жовтня його життя обірвалося.
  Олександра поховали у День захисника України, у світле свято Покрови. Саме цього дня рідні іншого воїна – Дмитра Киви - дізналися про утрату сина, брата…
  Військовослужбовцю 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний яр» віддали останню шану у Федунківському старостинському округу.

Фото без опису   Дмитро Кива народився 1985 року у Полтаві. Але з 2000 року його родина проживає у Федунці. Шкільну освіту хлопець здобував у Федунківській та Яреськівській школах. Опісля навчався у полтавському профтехучилищі, проходив військову службу в Миколаєві. Потім повернувся у Федунку, працював на різних роботах.
   22 березня 2022 року став на захист Батьківщини. Загинув 12 жовтня на Донецькому напрямку.
  Селищний голова, виконавчий комітет, депутати селищної ради, уся Шишацька громада глибоко сумують з приводу смерті Мартьохи Олександра Вікторовича і Киви Дмитра Петровича, у пошані схиляють голови перед світлою пам’яттю Воїнів і доземно вклоняються батькам, висловлюють щирі співчуття усім рідним захисників.