Шишачанці Світлані Грач присвоєно звання "Мати-героїня"

Дата: 13.10.2022 15:38

Фото без опису   Селищний голова Олександр Тутка вручив почесну державну нагороду – звання «Мати-героїня» матері семи дітей, шишачанці Світлані Грач. Звання жінці присвоєне відповідним Указом Президента України ще наприкінці минулого року, але через обставини воєнного часу лише нині було вручене їй особисто.

Разом із чоловіком Анатолієм вони зараз виховують молодших синів. Найстарша дитина родини, донька Жанна, працює за кордоном. Вона закінчила навчання у Полтавському університеті економіки і торгівлі, в якому заочно здобуває вищу освіту син Олександр. Також хлопець навчається у Яреськівському ПТУ-56.

Даніїл, Натан і Назар – учні старшого та середніх класів Шишацького ліцею. Тимофій навчається у 5 класі Шишацької школи, де цьогоріч став першокласником наймолодший із родини Грачів – Максим.

Багато дітей - багато турбот, говорить Світлана Миколаївна. Але ж і материнського щастя у рази більше. Аби тільки мир був у країні.

Нині всі молитви багатодітної родини про одне – про Перемогу, про щасливе дитинство для всіх дітей України.