Не ігноруємо тривоги і дотримуємося вимог воєнного часу

Дата: 22.08.2022 19:08

Фото без опису   Шановні жителі громади! Завтра-післязавтра Україна відзначає День Державного Прапора та День незалежності України. 24 серпня також - півроку від початку повномасштабного вторгнення росії на територію нашої держави. Влада на усіх рівнях, правоохоронні органи закликають людей бути особливо обачними у ці дні.

На сьогодні ситуація на території нашої громади відносно спокійна. Однак це не привід ігнорувати тривоги і порушувати вимоги воєнного часу.

Селищна рада працює у звичному режимі, з цілодобовим чергуванням. Ми не плануємо ніяких масових заходів на території громади і закликаємо вас не відвідувати їх за її межами. Залишайтеся у якомога безпечніших місцях.

Зберігайте спокій і будьте дисциплінованими, цим самим допомагаючи нашій країні долати ворога.

Нагадую телефон чергового селищної ради, який на зв'язку 24 години на добу, без вихідних: 0972679469.

Бережіть себе з думкою про тих, хто вас береже! Слава Збройним Силам України!

Селищний голова Олександр ТУТКА.