Фінансова підтримка Гуманітарного фонду для України

Дата: 01.07.2022 13:43

Шановні громадяни!

За фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України, чеська гуманітарна організація “Людина в біді” та благодійна організація "Право на Захист" об'єднують зусилля для забезпечення доступу до життєво необхідних речей для найуразливіших груп населення з числа внутрішньо-переміщених осіб.

Отримати допомогу можуть наступні категорії внутрішньо-переміщених осіб:

• літні люди (60+);
  • люди з обмеженими можливостями (інваліди);
  • сім’ї з дітьми, яких виховує один із батьків (батько або мати);
  • багатодітні сім’ї.

Реєстрація на отримання грошової допомоги здійснюється через представників Благодійної організації "Право на Захист".

Для реєстрації на отримання грошової допомоги просимо мати при собі такі документи:

- оригінал паспорта,

- ІПН,

- довідка ВПО (за наявності),

- свідоцтво про народження дітей (дитини),

- свідоцтво про встановлення статусу інваліда (або інші документи що підтверджують обмежені фізичні можливості),

- свідоцтво про смерть другого з подружжя або інший документ який підтверджує статус батька/матері які виховують дитину самостійно.

Реєстрація проводиться за оригіналами документів. Одна особа має право на реєстрацію лише один раз і за оригіналами документів може зареєструвати неповнолітніх членів родини. Обов’язкова умова – особа проживає у приватних домогосподарствах на території громади.

Телефон гарячої лінії зворотного зв'язку 0 800 210 174

Реєстрація буде проводитися о 10:00 05.07.2022 у приміщенні відділу соціального забезпечення, праці та соціальних послуг  Шишацької селищної ради за адресою: смт. Шишаки, вул. Кирила Осьмака, буд. 56/1.