A A A K K K
для людей із порушенням зору
ШИШАЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Полтавська область, Миргородський район

Як вижити емоційно в умовах війни? Робити те, що найкраще вмієш!

Дата: 25.04.2022 21:07
Кількість переглядів: 229

   Це найперша і, мабуть, найголовніша порада від психологинь Центру психосоціальної реабілітації Національного університету «Києво-Могилянська академія» Валентини Кожушко та Вікторії Антонової. Ще вчора вони навчали азам виживання відвідувачів філіалу цього Центру у своєму рідному місті Покровську Донецької області. А зараз проводять заняття-зустрічі на Шишаччині.

  Валентина та Вікторія не просто роздають професійні поради іншим, а й показують власним прикладом, як діяти за цими порадами.

  Коли ситуація у Покровську стала критичною і влада закликала людей до переїзду задля їхньої безпеки, жінки вирушили на Полтавщину, у Шишацьку громаду. І не випадково, адже вже бували тут, приїжджаючи в гості до родичів. Але зараз приїхали не гостювати, а жити. Допоки – покаже час.

  Роби, що вмієш найкраще! Будь корисним для інших! – сповідуючи такі принципи, вони відразу після приїзду звернулися до Центру надання соціальних послуг Шишацької селищної ради. Повідомили, що можуть і хочуть допомагати людям безкоштовно, але потрібне місце для проведення занять та організація комунікації з населенням.

   Заняття Валентина Володимирівна і Вікторія Миколаївна проводять щосереди, за попередньою домовленістю, у приміщенні Центру надання соціальних послуг в Шишаках. Зазвичай це групові зустрічі з внутрішньо переміщеними людьми – як для дорослих, так і для дітей. Але можливі й індивідуальні консультації. Також звертаються до фахівчинь за порадами та професійною підтримкою і жителі Шишаччини.

   Які найголовніші поради від психологинь? Обмежити споживання новин і - працювати! Діяльність, особливо коли вона спрямована на користь іншим, відновлює нас зсередини. Живіть тут і зараз. І будьте корисними тут і зараз!

  Валентина і Вікторія з приємністю відзначають, що на Шишаччині зустрічають багато активних, діяльних людей, які не впадають в апатію, бо їм просто ніколи.

   Якщо вам, шановні жителі громади, потрібна допомога психолога, ви можете звернутися до Центру надання соціальних послуг за тел. 91147, 92502. Можлива онлайн-консультація, групова чи індивідуальна зустріч - про це треба домовлятися заздалегідь.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь