1 квітня — День великого весняного прибирання
Шановна громадо! 1 квітня, у 213-ту річницю з народження нашого славетного земляка Миколи Васильовича Гоголя, селищна рада оголошує День великого весняного прибирання!
Звичайно, День - це дуже умовно. Оскільки прибирання вже розпочато і триватиме протягом кількох тижнів. Однак саме 1 квітня ми закликаємо всіх продемонструвати нашу єдність, згуртовану працю і навести лад на своїх робочих місцях. Звертаємося до усіх колективів, приватних підприємців, громадян з проханням прибрати свої земельні ділянки і прилеглі території! Згідно з правилами благоустрою ви повинні утримувати в належному стані не тільки власні - приватні чи орендовані - ділянки, але й 20 метрів території від їхньої межі! Тому немає такого: оце моє і ні кроку далі! Це усе - наше. Кожне село, селище - це все наш спільний дім. Тому давайте потрудимося з душею і совістю!