Спалювання сухостою — злочин проти довкілля і держави

Дата: 20.03.2022 20:38

Фото без опису   У ці вихідні наші рятувальники ДСНС отримали перший виклик щодо загорання сухої рослинності. Вигоріло близько гектара сухостою та очерету. ДСНСники наголошують: зараз будь-яка дія або наближає, або віддаляє нашу перемогу. Підпал – злочин проти довкілля і держави. Паліїв у воєнний час будуть карати жорстко.

Як повідомляє голова Полтавської ОВА Дмитро Лунін, за останні дні виникло 35 пожеж на відкритих територіях по всій області, майже 70 гектарів рослинності знищено. Ліквідовувати загоряння довелося 131 пожежнику, працювало 28 одиниць техніки. Правоохоронці затримали сімох чоловіків за підпал сухостою. Палії отримали 15 діб громадських робіт і по 6150 гривень штрафу кожному.