Комендантська година — з 20.00

Дата: 18.03.2022 15:31

Шановні жителі громади - постійні і внутрішньо переміщені! Відсьогодні комендантська година починається з 20.00. Триває, як і раніше, до 6 ранку.

Дотримуємося правил, зберігаємо спокій і працюємо на перемогу!

З усіх питань звертаємося до оперативного штабу в центрі громади (тел. 0972679469, 91364) та в старостинські округи.

Щоб вчасно отримувати повідомлення про тривогу, встановіть застосунок "Повітряна тривога", або приєднайтеся до телеграм-каналу "ДСНС ПОЛТАВА СИРЕНА" чи телеграм-групи "Життя Шишацької Громади".

Четвертий тиждень війни навіть тут, на відносно спокійній території, дається взнаки. Але тримаємо себе в руках! Не даємо будь-кому з будь-яких міркувань налаштувати нас одне проти одного! Зараз є один праведний гнів - проти ворога!

Якщо ви не тримаєте в руках зброю - спрямуйте свою енергію у роботу, підтримку наших захисників і мирних жителів, які постраждали внаслідок загарбницьких дій окупанта.

Будьте справами і думками з тими, кому набагато важче, ніж нам. І себе бережіть обов'язково! Для себе, для своїх родин, для України!