На сесії підтримали тероборону

Дата: 16.03.2022 15:08

Фото без опису   Три тижні війни. Три тижні героїчної боротьби і єдності українців - на території України, поза її межами, у великих містах і маленьких селах.

Єдиними думками і справами з усім народом живе наша громада. Зараз у нас ситуація контрольована в усіх галузях, але в пріоритеті - оборона.

Сьогодні відбулася сесія селищної ради, викликана необхідністю вирішення нагальних питань. На сесії був присутній 21 депутат. Оперативно, за пів години, були проведені засідання постійних комісій та сесії. На порядку денному - лише кілька питань, спрямованих на підтримку тероборони та забезпечення функціонування життєво важливих секторів.

Перед початком засідання усі присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих захисників - Романа Рябка і Ярослави Кривоніс.

Селищний голова Олександр Тутка поінформував депутатів про стан справ у громаді, подякував за згуртованість і взаємопідтримку.

З кожним днем - ми все ближче до справжньої весни. З кожним кроком уперед - до перемоги!