З понеділка - дистанційне навчання

Дата: 11.03.2022 18:01

Шановні батьки! З понеділка у школах нашої громади розпочинається дистаційне навчання. Знаємо, що зараз складно зосередитися на чомусь, що не стосується новин з фронту. Але спробуємо. Більшість дітей вдома. Виїхали близько 50 учнів.

Дітям важливе не тільки навчання, але й спілкування на різні теми з однолітками та педагогами. Діти, як і дорослі, перебувають у стресовому стані. А ще їм бракує уваги, оскільки всі думки і справи дорослих спрямовані на єдине - супротив ворогу. Тому навчання - це можливість хоча б частково повернути наших дітей до мирного життя. А ще - це "ТАК!" нашій перемозі! Не зважаючи ні на що, ми навчаємо і вчимося!

До дистанційного навчання у наших школах, за можливості і бажання, можуть долучитися і діти з внутрішньо переміщених родин. Для цього батькам необхідно звернутися до директорів закладів за місцем свого проживання - у центрі громади чи старостинських округах.