У Центрі надання соцпослуг можна отримати психологічну допомогу

Дата: 03.03.2022 14:50

Тиждень війни. Ми вже подумки не біжимо не знаючи куди й навіщо. Не хапаємося за усе підряд. Ми вже набагато організованіші і наші дії змістовніші, ніж тиждень тому.

Влада координує наші дії, кожен знаходить себе у цей час і в цьому місці. Ми - в обороні на усіх видимих і невидимих фронтах.

І якщо ти зайнятий спільною роботою - тривога змінюється упевненістю. Але якщо неспокій попри все роз'їдає вас зсередини і розмови з рідними, друзями не допомагають, - зверніться до психолога Центру надання соціальних послуг нашої громади. Центр працює у звичайному режимі, з 8 до 17 години. Приходьте чи телефонуйте 92502, 0951213385.