Станом на 11 годину 26 лютого в Шишацькій громаді спокійно

Дата: 26.02.2022 11:00

Станом на 11 годину 26 лютого в Шишацькій громаді спокійно.

З офіційного: усі служби, як і раніше, на цілодобовому зв’язку між собою і з жителями громади. Є запитання – звертайтеся, телефонуйте до селищної ради (91364) та старост. Не всю інформацію (що де робиться) можна оприлюднювати – ви, звісно, розумієте.

З того, що можна. Ніч для нас минула відносно спокійно (хоча ніхто не спав). Хто дуже хвилювався і вирішив перестрахуватися – прибув до укриттів. Все функціонувало.

Сьогодні наша громада, крім іншого, зайнята збором продуктів та промтоварів.

До шкільної їдальні у Шишаках доставляємо консерви, картоплю, цибулю, моркву, буряк, капусту, крупи, макарони, олію, мед, сало-смалець та інші продукти, що не вимагають особливих умов і можуть зберігатися тривалий час.

У Шишацьку лікарню, в кого є, зносимо-звозимо матраци, ковдри, подушки, постільну білизну.

Також у селищній раді та старостатах триває збір благодійних коштів для потреб захисту нашої країни. Для цього встановлено спеціальні скриньки.