Станом на 13 годину 40 хвилин 25 лютого на території Шишацької громади спокійно

Дата: 25.02.2022 13:45

Станом на 13 годину 40 хвилин 25 лютого на території Шишацької громади спокійно.

Лікарня готує операційні бригади та усе необхідне для надання У РАЗІ ПОТРЕБИ допомоги пораненим. Нині у закладі перебувають лише хворі з ускладненнями, усі інші лікуються амбулаторно. Лікарі формують списки донорів. Якщо ви бажаєте здати кров, запишіться у свого сімейного лікаря, фельдшера, медсестри, або за тел. 0662979832, 0662856078.

Щодо вуличного освітлення! Воно працюватиме чи не працюватиме залежно від рішення служб, відповідальних за безпеку у нашій громаді. НЕзважаючи на побажання жителів увімкнути чи вимкнути ліхтарі.

Нагадуємо, що з 22 години до 6 ранку діє комендантська година.

Допомагаємо поліції та владі зберігати порядок. НЕ сіємо паніку, уважно спостерігаємо довкола, про усі підозрілі випадки повідомляємо поліцію чи владу.

Пам’ятаємо, що цивільні громадяни – і чоловіки, і жінки будь-якого віку – можуть бути провокаторами. На будь-які заклики проти України чи проти дотримання порядку реагуємо миттєво. Не ведемося ні на що!

Вільний час витрачаємо на ретельну підготовку до гіршого (збираємо стратегічні запаси документів, харчів, медикаментів, підручні засоби – лопати, сокири тощо – теж повинні бути з вами в укритті). Але віримо у краще!