Станом на 10 годину 20 хвилин 25 лютого на території Шишацької громади спокійно

Дата: 25.02.2022 10:29

Станом на 10 годину 25 лютого на території Шишацької громади спокійно.

Керівництво громади на постійному зв’язку з Нацполіцією, військкоматом, керівниками підприємств тощо. Усі чергують цілодобово. Допомагають необхідним.

У військкоматі триває мобілізація.

Щодо тероборони. Хто бажає стати на захист держави – на території старостинських округів звертатися до старост, у Шишаках – у селищну раду чи безпосередньо до відділення Нацполіції, яка координує ці дії.

Щодо укриттів. По Шишаках: підвали ліцею, школи, лікарні, готелю. По Шишаках і Яреськах у багатоповерхівках - підвали, по приватних будинках – погреби. По старостатах – погреби і підвали шкіл, будинків культури.

Щодо оповіщення. Є по Шишаках. Сирена від 3 до 5 хвилин – вмикаємо новини, немає новин – йдемо в укриття (на це є ще 5 хвилин). Сирену почують і старостати, що поряд. Дальнім буде оперативно повідомлено.

Ваші дії: зберігати спокій, підготувати укриття і необхідні речі, бути уважними до чужинців, не розповсюджувати інформацію про наші війська.