Єднаймося і обороняймося!

Дата: 16.02.2022 12:08

Фото без опису  Сьогодні Шишацька громада долучилася до відзначення Всеукраїнського Дня єднання, ініційованого Президентом. Участь у ході з прапорами взяли колективи закладів, установ, організацій та підприємств, професійні і громадські спілки, жителі Шишаччини. Після ходи у будинку культури селищний голова та керівники громадських організацій звернулися до учасників заходу зі словами підтримки, упевненості в єдності нашого народу, віри у перемогу над російськими окупантами, побажання якнайшвидшого миру і стабільності рідній державі.

Фото без опису   Напередодні відбулася позачергова сесія Шишацької селищної ради. Як і в інших громадах Полтавщини, прийнято рішення про підтримку територіальної оборони. На місцеву тероборону Полтавщини передбачено 20 мільйонів гривень з обласного бюджету, ще 20 - з бюджетів громад. Частка Шишацької громади - 500 тисяч гривень. Ці кошти депутатським рішенням спрямовані на розбудову територіальної оборони нашого Миргородського району.