Шановні жителі Шишаччини!

Дата: 21.01.2022 11:33

Фото без опису   Возз’єднанню українських земель судилося увійти в історію України величним національним святом – Днем Соборності України.

До цієї події українська нація йшла не одне століття. Покоління українських патріотів боролись за ідею створення незалежної України. Багато хто з них поклали власне життя заради майбутньої державності. І нині, на жаль, нам знову доводиться відстоювати єдність, соборність, непорушність кордонів рідної землі.

Без єдності немає незалежності. Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків. А для українців єдність, свобода і незалежність ніколи не були просто словами.

Нехай це свято додає нам сил у розбудові  нашої держави, щоб в ній завжди панували громадянський мир і людська взаємоповага, висока духовність і культура. Щиро бажаю вам міцного здоров’я, щастя, добробуту, злагоди і миру, глибокої віри,  натхнення для нових звершень задля України!

З повагою, Шишацький селищний голова Олександр ТУТКА.