Пожежна безпека у побуті

Дата: 22.12.2021 16:47

Фото без опису

У зв’язку із різким збільшенням пожеж у житловому секторі протягом осінньо-зимового періоду, які за собою тягнуть травмування та загибель громадян, через порушення правил пожежної безпеки під час використання пічного , газового та електричного опалення – постійно проводяться агітаційно-розяснювальні рейди.

Так рятувальники спільно з працівниками  поліції Шишаччини, соціальними працівниками та журналістами провели рейди по житловому сектору. Було відвідано КУ «Центр надання соціальних послуг Шишацької селищної ради», що знаходиться у с. Яреськи та у с. Чернишівка. Особливу увагу приділяли соціально вразливим категоріям населення. Надзвичайники закликали людей дбати про належний протипожежний стан власних помешкань, слідкувати за справністю електромереж, газового та  пічного опалення,  роз’яснювати дітям про небезпеку гри з вогнем, не залишати малечу без нагляду. Також, нагадали правила безпеки  під час підготовки і святкування новорічних свят, використання піротехніки. А щоб люди краще запам’ятали правила безпеки, вогнеборці вручали їм тематичні листівки і пам’ятки.

Фото без опису

Миргородське районне управління