ШИШАЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Полтавська область, Миргородський район

ПОВІДОМЛЕННЯ

Дата: 17.12.2021 15:50
Кількість переглядів: 211

про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку “Генеральний план з розробкою плану зонування території

 села Величкове  Миргородського району  Полтавської області”.

1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації, що є документом державного планування місцевого рівня та звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО), Управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Шишацької селищної ради повідомляє про початок та строки громадського обговорення проекта документу державного планування:“Генеральний план з розробкою плану зонування території села Величкове  Миргородського району  Полтавської області”

Генеральним планом з планом зонування розглядається планувальна організація села Величкове, визначаються напрямки його територіального розвитку, надаються пропозиції, щодо забудови та використання території села з метою забезпечення його сталого розвитку.

У звіті СЕО проведена оцінка впливу на навколишнє природне середовище рішень розробленого генерального плану та передбачено ряд заходів щодо поліпшення стану навколишнього природного середовища села, які стосуються факторів, що негативно впливають на стан атмосферного повітря, водних ресурсів, ґрунтів і, як наслідок на стан  здоров’я населення.

Підставою для розроблення містобудівної документації є рішення шостої сесії восьмого скликання Шишацької селищної ради Миргородського району Полтавської області від 19.03.2021 р. “Про надання дозволу на розроблення генерального плану с. Величкове Миргородського району Полтавської області”.

Розробником документа державного планування місцевого рівня (містобудівної документації) та звіту СЕО є ФОП Вітько Олена Леонідівна, м. Полтава.

Організатором громадського обговорення визначене Управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Шишацької селищної ради.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження:.

Шишацька селищна рада.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення:

а) дата початку та строки здійснення процедури.

Дата подання заяви про визначення обсягу СЕО і оприлюднення її шляхом розміщення на сайті Шишацької селищної ради: http://shyshacka.gromada.org.ua/ -19.11.2021 р. Публікації заяви в газетах — "Сільське життя" №46 (7897) від 19 листопада 2021 р. та "Зоря Полтавщини" № 86 (23580) від 19 листопада 2021 р.

Дата подання повідомлення оприлюднення документу державного планування та звіту СЕО  на сайті Шишацької селищної ради: http://shyshacka.gromada.org.ua/ -17.12.2021 р. Публікації заяви в газетах — "Сільське життя" від 17 грудня 2021 р. та "Зоря Полтавщини"  від 17 грудня 2021 р.

Громадські обговорення тривають 30 днів. Початок обговорень — 20.12.2021р. Строк завершення громадських обговорень — 18.01.2022 (включно).

 

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо).

З матеріалами документу державного планування місцевого рівня (містобудівна документація): “Генеральний план з розробкою плану зонування території села Величкове  Миргородського району  Полтавської області”  та звіту СЕО можна ознайомитись на офіційному  сайті Шишацької селищної ради: http://shyshacka.gromada.org.ua/ або в приміщенні Управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Шишацької селищної ради (смт. Шишаки, вул. Корніліча, 5).

 Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі за адресою: смт. Шишаки, Миргородського району, Полтавської обл, вул. Корніліча, 5,  або на електронну пошту:  sh_arh@ukr.net.

У повідомленнях вказуються прізвище, ім'я по батькові, адреса місця проживання та ставиться особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції та пропозиції, що надійшли після строку завершення громадських обговорень не розглядаються.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань.

Громадські слухання з даного питання відбудуться 19.01.2022 року о 10 год. 00 хв. за адресою: смт. Шишаки, Миргородського району, Полтавської обл, вул. Корніліча, 5.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування.

Управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Шишацької селищної ради (смт. Шишаки, вул. Корніліча)

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій.

Управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Шишацької селищної ради, щоденно (крім вихідних) з 20.12.2021р.  По 18.01.2022р. в робочий час за адресою: (38000, Полтавська обл., Миргородський р-н, смт. Шишаки, вул. Корніліча, 5). та на електронну пошту:  sh_arh@ukr.net.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування.

Сайт Департаменту природних ресурсів Полтавської ОДА www.eko.adm-pl.gov.ua . (розділ “Стан довкілля).

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування. Немає потреби.

 

 

Начальник управління житлово-комунального господарства,

архітектури та містобудування Шишацької селищної ради Д.Петренко


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь