Змагалися юні футболісти Шишацької ДЮСШ

Дата: 11.11.2021 15:22

Фото без опису   У минулі вихідні відбулися змагання Шишацького відділення ДЮСШ з футболу. З вихованців було сформовано три команди, відповідно до віку. Найстарші гравці - 2006 року народження, середні - збірна команда 2007-2008 років народження, і найменші вихованці - 2009-2011 років.

Ігри відзначилися великою кількістю забитих м’ячів - 10:3, 11:7, 7:3. Кращою виявилася команда 2007-2008 років народження, далі - найстарші, третє місце посіла команда наймолодших футболістів.

У результаті змагань визначено кращих гравців: воротар - Богдан Зигаленко, захисник - Ярослав Самсоненко, нападаючий - Олександр Колотай, бомбардир - Михайло Левченко. Хлопці нагороджені грамотами та медалями спортивної школи. Команда-переможець отримала солодкий приз.

Змагання відбулися з ініціативи тренера Анатолія Шарлая та за підтримки відділу освіти Шишацької селищної ради. Дякуємо директору місцевого ліцею Надії Діденко за виділення спортивного ігрового майданчика.

Вірю, що серед учасників цих змагань є майбутні кандидати до команд вищого рівня. Адже нині у першості України з футболу серед команд вищої ліги виступають вихованці Анатолія Шарлая. Другий рік поспіль за команду «Молодь» (м.Полтава) грає Владислав Басюк, а в цьому році до нього приєднався Павло Корнійчук. Лише перелік команд в зональних змаганнях - «Десна» (Чернігів), «Ворскла» (Полтава), «Авангард» (Краматорськ), «Аметист» (Олександрія), «Металіст-1925» (Харків), «Кремінь» (Кременчук), «Барса» (Суми) - говорить про великі перспективи і можливості наших вихованців. Ще раніше захищав кольори молодіжної команди «Ворскла» (Полтава) Сергій Ярош, а нині працює тренером з футболу. Євген Малик захищав кольори юнацьких команд луцької «Волині» і харківського «Металіста», а зараз продовжує виступати в першості України за команду «Олімпія» (Савинці).

Тож бажаю вихованцям усіх відділень Шишацької дитячо-юнацької спортивної школи бути вимогливими до себе, наполегливими і успішними у досягненні своєї мети.

Шишацька  ДЮСШ запрошує до занять футболом юнаків 2006-2012 років народження. Тренер - Анатолій Васильович Шарлай,  конт.тел. (095) 5701424.

Директор ДЮСШ Ігор Попадич.