У Шишацькій школі імені Вернадського ремонтують блоки молодших і старших класів

Дата: 22.10.2021 08:35

Продовжується капітальний ремонт будівлі Шишацької спеціалізованої школи імені В.І. Вернадського. Реалізовують проєкт у межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«Нині у закладі ремонтують блок молодших класів. Робітники замінюють опорядження приміщень, підлогу, стелю й стіни, здійснюють капітальний ремонт санвузлів, заміну дверей. Облаштовують рекреаційну зону вестибюлю за рахунок наявної роздягальні. Відбувається закупівля устаткування. Розпочали демонтаж у блоці старших класів», – розповів перший заступник директора Департаменту будівництва, містобудування і архітектури облдержадміністрації Олександр Слободян.

Кошти на реалізацію проєкту спрямували за Надзвичайною кредитною Програмою щодо відновлення України. Крім того, частину фінансує місцевий бюджет. Загальна кошторисна вартість проєкту – 49,4 мільйона гривень.