Шановні представники старших поколінь, дорогі ветерани!

Дата: 01.10.2021 08:30

Фото без опису   Першого жовтня в Україні, як і в багатьох країнах світу, відзначається Міжнародний день людей похилого віку як вияв глибокої поваги до людей, які зробили особистий вклад у розвиток рідного краю та держави.
   Турбота про старше покоління – наш обов’язок, справа всього суспільства, адже тепло людських сердець, моральна й матеріальна підтримка особливо відчутні і потрібні у поважному віці. Наші батьки пронесли крізь своє життя нетлінні духовні цінності, вірність рідній землі, зберегли для нащадків найкращі національні традиції, навчили нас долати труднощі та бути достойними своєї держави.
   І зараз люди літнього віку, наші ветерани за своєю активною життєвою позицією, духовною стійкістю, цікавістю до життя – найкращий приклад для нас, молодших поколінь. Бажаю вам, дорогі земляки, міцного здоров’я, безхмарного неба, радісних подій у житті, злагоди в родинах та матеріального достатку. Нехай завжди вас оточують увагою і піклуванням близькі люди, нехай тішать своїми успіхами діти, внуки та правнуки і нехай ніщо не засмучує ваші будні.

З повагою - Шишацький селищний голова Олександр Тутка.