У Яреськівській амбулаторії відремонтовано кабінети для сімейного лікаря

Дата: 24.09.2021 14:34

Фото без опису   Виконано ці роботи за кошти агрофірми імені Довженка. Два кабінети мають сучасний, комфортний для прийому пацієнтів вигляд, забезпечення холодною та гарячою водою, необхідні меблі. Незабаром у ньому розташуються сімейний лікар Лариса Пугач та її невеличкий колектив. Як зауважує Лариса Степанівна, її помічниць вже варто називати не медичними сестрами, а програмістами. Адже вони виконують чималий обсяг роботи за комп'ютером, вносячи усі необхідні дані для ведення електронного документообігу.

Фото без опису   - Нині колектив працюватиме у капітально оновлених кабінетах. Це радує медиків і буде приємною зміною для відвідувачів, - говорить староста Яреськівського старостинського округу Станіслав Миколенко. – На жаль, поки що решта приміщення амбулаторії залишається не відремонтованою. Сподіваємося на подальшу співпрацю Шишацької селищної ради, нашого старостинського округу з агрофірмою імені Довженка та іншими підприємствами у цьому напрямку.

Агрофірма імені Довженка та її генеральний директор Сергій Жилін вкотре підтвердили свою небайдужу позицію до соціальних закладів у нашій громаді та надійне партнерство з нею.