Вшанували пам'ять земляків-визволителів

Дата: 23.09.2021 15:11

Фото без опису   На центральній площі селища Шишаки відбувся урочистий мітинг з нагоди Дня визволення Шишаччини та Полтавщини від нацистських окупантів. До підніжжя пам’ятників та пам’ятних знаків героям-визволителям лягли букети живих квітів. Учасників зібрання, за дорученням селищного голови Олександра Тутки, привітала секретар селищної ради Лілія Титаренко. З промовою виступила голова ветеранської організації Надія Безсонова.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять полеглих воїнів, усіх, хто боронив рідний край на полях бою та в мирному тилу, хто пішов у вічність вже після війни.

Музичними композиціями захід прикрасили солісти Шишацького селищного будинку культури Сергій Костенко і Тетяна Лоза.

Зазвичай до Дня визволення у нашій громаді відбувається тематична виставка квіткових композицій. Однак цього разу виставку не проводили, зважаючи на холодну погоду та велику кількість хворих у різних колективах, зокрема учнів, що завжди буди активними учасниками цієї події. Однак тематичні заходи з нагоди річниці визволення нашого краю від нацистських загарбників відбулися в центрі громади та усіх старостинських округах. У пам’ять про бойовий і життєвий подвиг героїв-переможців.