З Днем визволення рідного краю від нацистських загарбників!

Дата: 23.09.2021 09:00

Фото без опису   Шановні жителі Шишацької громади! Щиро вітаю вас з Днем визволення рідного краю від нацистських загарбників!

Друга світова війна є однією з найбільш трагічних сторінок нашої історії. Це воєнне лихоліття забрало десятки мільйонів життів українців, серед них тисячі – наших земляків. Ціною надзвичайних, нелюдських зусиль наші пращури вижили і звільнили власну землю від окупантів. Але після війни не залишилося практично жодної родини, яка б не зазнала втрат. Це болить кожному з нас і донині.

Бережімо у серцях довічну вдячність поколінню переможців, які ціною своєї скаліченої долі дали нам можливість народитися і жити. Вшануймо хвилиною мовчання пам’ять усіх полеглих.

Щирі слова поваги й найкращі побажання адресую нашим ветеранам, дітям війни, тим, хто пережив утрату близьких на фронтах Другої світової війни, хто у юні й молоді роки тяжко працював, аби відродити наш край після неї.

Дорогі земляки! Будьмо гідними наступниками героїчного покоління визволителів, гуртуймося для того, щоб спільними зусиллями зробити прийдешній день кращим.

Зичу нам усім найголовнішого – миру!

З повагою, селищний голова Олександр Тутка.