Про новели земельного законодавства дізналися жителі Сагайдацького старостату

Дата: 23.09.2021 08:29

Фото без опису   Нині дуже актуальна тема для нашого суспільства – це земельні відносини та земельне законодавство. 21 вересня фахівчиня правової допомоги Шишаччини Катерина Малаш здійснила виїзд до жителів с. Сагайдак та провела семінар на тему "Новели земельного законодавства".

Під час заходу учасники семінару дізналися про реєстрацію земельних ділянок та прав на нерухоме майно, оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення, про умови укладення договору купівлі-продажу земельної ділянки та перелік документів, необхідний для укладення договору. Також учасники семінару мали можливість поставити запитання та отримати відповіді на них щодо новацій у сфері земельного законодавства.

По завершенні заходу працював #консультаційний_пункт_доступу до правової допомоги, де всі бажаючі отримали правову інформацію та роз’яснення.