З ювілеєм, Україно! З днем народження, громадо!

Дата: 24.08.2021 09:38

Дорогі земляки, шановні жителі і гості нашого краю!

Щиро вітаю усіх з ювілеєм Незалежності рідної держави! Щиро вітаю усіх з Днем Шишацької громади і з Днем селища Шишаки!

Фото без опису   Упевнений, сьогодні кожного з нас переповнюють почуття великої поваги до власної історії, великої вдячності усім, хто її писав і пише своїм гідним життям, великої скорботи за тими, хто віддав це життя заради України, великої гордості від того, що ми є її частиною! І великої радості, що ми належимо саме цій землі, цьому небові, цьому куточку незалежної держави під назвою Шишацька громада.

Сердечно вітаю зі святами і дякую всім, хто поруч, за щоденну працю, за успіхи і невдачі, за наші амбітні плани і здійснені мрії, за те, що живемо, працюємо і віримо у рідний край, у рідну країну.

У ці дні я маю чудову нагоду бувати в різних селах нашої громади. Бачу людей, які люблять свою батьківщину, які щасливі жити саме тут і зараз. Вони створюють родини, народжують дітей, розбудовують своє життя, своє село, свою громаду, свою країну. Вони живуть покладаючись перш за все на себе. Бо вони – українці. Бо ми – українці. Ми гартовані такою історією, яку не зазнала, мабуть, жодна нація. Тому ми були, є і будемо!

Бажаю нам усім найголовнішого – миру: в родині, громаді, країні! Успіху у буденних справах і великих задумах! Щасливої долі нашій молодій ювілярці, рідній громаді і кожному з нас!

Шишацький селищний голова Олександр ТУТКА.