Селищний голова, старости та працівники виконкому змагалися в обласній спартакіаді

Дата: 17.08.2021 13:48

Фото без опису   У Миргороді відбулася обласна спартакіада серед голів громад, їхніх заступників, старост та працівників виконавчого комітету. У ній взяли участь 28 команд.

Наша громада була представлена у всіх видах змагань: вуличний баскетбол (3х3) - селищний голова Олександр Тутка, Воскобійницький та Михайликівський старости Василь Рудь і Михайло Михайлик; дартс - староста Великоперевізького округу Галина Кононенко; шахи - Ковердинобалківський староста Іван Антонь, теніс, більярд і шашки - працівники виконкому Роман Клочко, Юлія Герасименко, Віталій Цап, Галина Кононенко.

Фото без опису   У гирьовому спорті честь Шишацької громади переможно захистив начальник землевпорядного відділу Дмитро Василенко. Дмитро Васильович приніс команді золото, інші учасники показали достойні результати, посівши  5-8 місця у змаганнях.

Представляв команду заступник селищного голови Олег Білик.

Вітаємо нашу громаду з успішним дебютом у спартакіаді, яка у такому форматі проводилася вперше, і бажаємо успіхів у наступних змаганнях!