ПРЕЗЕНТАЦІЯ «ЦИФРОГРАМ 2.0 для громадян - нова версія національного ТЕСТУ на цифрову грамотність»

Дата: 23.07.2021 09:38

Фото без опису1. ЦИФРОГРАМ 2.0 для громадян -  нова версія національного ТЕСТУ  на цифрову грамотність.

Підвищення кваліфікації, додаткова освіта завжди цінувалися роботодавцями.

Вправлятись із соцмережами та програмами, шукати необхідну інформацію за лічені секунди - це БАЗОВІ НАВИЧКИ, якими мають володіти сучасні кандидати на вакансію.

Чим вищий рівень цифрових навичок - тим більше шансів знайти потрібну роботу.

З цією метою Міністерство цифрової трансформації України БЕЗКОШТОВНО і в цікавому форматі запустило на онлайн-платформі Дія.Цифрова освіта нову версію національного ТЕСТУ на цифрову грамотність громадян - ЦИФРОГРАМ 2.0.

Платформа Дія.Цифрова освіта, де розміщений Цифрограм 2.0, розроблена за підтримки швейцарсько-української Програми EGAP, що фінансується Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва й реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge.

Тест ЦИФРОГРАМ 2.0 є гарною можливістю об’єктивно визначити свій рівень цифрової грамотності, зрозуміти, в чому є прогалини і як залишатися конкурентоспроможним на ринку праці.

Тест містить 90 запитань.

Найвища оцінка за ЦИФРОГРАМ 2.0 - 90 балів за кількістю запитань.

Проходження ТЕСТУ БЕЗКОШТОВНЕ.

Завдання ТЕСТУ систематизовані за сферами знань європейської рамки цифрових компетентностей для громадян DigComp 2.1., адаптованої українськими експертами.

Тестування передбачає перевірку базових знань і навичок із цифрової грамотності в 6 сферах:

1. Основи комп’ютерної грамотності.
  2. Інформаційна та медіаграмотність. Вміння працювати з даними.
  3. Створення цифрового контенту.
  4. Комунікація і взаємодія в цифровому суспільстві.
  5. Безпека в цифровому середовищі.
  6. Вирішення технічних проблем. Навчання впродовж життя в цифровому суспільстві.

Кожна із цих сфер знань, в свою чергу, охоплює 5 цифрових компетентностей.

Загалом оцінюються 30 цифрових компетентностей.

За результатами тесту громадяни отримують електронний СЕРТИФІКАТ цифрової грамотності.

Цією опцією вже скористались десятки тисяч кандидатів на вакансії.

ЦИФРОГРАМ 2.0 став відповіддю на динамічні запити громадян щодо підвищення цифрової грамотності.

Завдяки ЦИФРОГРАМУ 2.0 українці отримали мотивацію покращити свої цифрові навички.

ЦИФРОГРАМ 2.0 допомагає виявити загальний рівень цифрової грамотності, прогалини в цифрових навичках і зорієнтує, які саме компетенції варто вдосконалити.

Особливо цінною виявилась вона для початківців, які ще не мають досвіду роботи.

Вони отримали можливість показати роботодавцю щось дійсно важливе - сучасні навички та рівень цифрової грамотності.

Пройти ТЕСТУВАННЯ та отримати СЕРТИФІКАТ цифрової грамотності можна за посиланням:

2. Навіщо Вам електронний СЕРТИФІКАТ цифрової грамотності?

Використовуйте СЕРТИФІКАТ цифрової грамотності на сайтах пошуку роботи.

СЕРТИФІКАТ цифрової грамотності показує обізнаність шукача, готовність навчатися і, безумовно, надає додаткові переваги перед іншими кандидатами.

Шукачі роботи мають можливімть додати свій електронний СЕРТИФІКАТ цифрової грамотності до свого резюме.

Підтвердження високого рівня цифрової грамотності підсилить Ваше резюме та підвищить Ваші шанси на працевлаштування.

Загалом, шукачі роботи вже досить активно додають свій електронний СЕРТИФІКАТ цифрової грамотності у своє резюме, щоб показати роботодавцям свою обізнаність з цифрової грамотності.

Підвищення цифрової грамотності серед населення, ініційоване Міністерством цифрової трансформації, допомагає громадянам швидше знаходити роботу швидше, а працю фахівців будь-якої спеціальності робить продуктивнішою.

3. У який спосіб можна пройти онлайн НАВЧАННЯ та підвищити свій рівень цифрової грамотності?

Пройти ОНЛАЙН НАВЧАННЯ та підвищити свій рівень цифрової грамотності можна на національній онлайн-платформі Дія.Цифрова освіта за посиланням:

На онлайн-платформі в БЕЗКОШТОВНОМУ доступі розміщено більше                       55 освітніх серіалів за участі експертів і селебріті.

Опанувавши цифрові навички, Ви зможете ефективно та безпечно застосовувати нові технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку.