Народні колективи Шишаччини захищали своє почесне звання

Дата: 21.07.2021 08:48

Фото без опису   У Шишацькому селищному будинку культури відбувся обласний огляд-конкурс народної творчості «В своїй хаті своя й правда, і сила, і воля», присвячений 30-й річниці незалежності України. Під час огляду атестаційна комісія розглядала питання щодо присвоєння, підтвердження та позбавлення звання "Народний (зразковий) аматорський колектив (студія)".

У складі комісії - директор обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи, член Національної всеукраїнської музичної спілки Дмитро Соколов; доктор педагогічних наук, професор кафедри музики, декан психолого-педагогічного факультету університету ім. В.Г. Короленка, член Національної всеукраїнської музичної спілки, заслужена артистка України Наталія Сулаєва; заступник директора обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи, член Національної хореографічної спілки України Олена Бєлакова.

Своє почесне звання народний (зразковий) перед журі захищали: самодіяльний ансамбль "Мальви" та хореографічний колектив "Юмана" (Яреськи), самодіяльний ансамбль "Молодички" (Велика Бузова), фольклорний ансамбль "Надвечір'я" (Сагайдак), самодіяльні ансамблі "Зорецвіт" з Покровського та "Горицвіт" з Великого Перевозу, ансамбль народних інструментів "Веселі музики" (Михайлики), танцювальний колектив "Зірки надії" з Шишацького ліцею, аматорський вокальний ансамбль "Дівчата" та самодіяльний хор "Явір" Шишацького СБК.

Вердикт жюрі щодо підтвердження нашими колективами звання народний (зразковий) буде відомий у жовтні, після огляду комісією усіх колективів Полтавщини.

На заході селищний голова Олександр Тутка привітав наших артистів та поважне журі з приємною подією, що зібрала їх у селищному будинку культури, а керівника, заслуженого працівника культури України Валентину Луценко та колектив народного хору "Явір"- з 40-річним ювілеєм їхнього творчого шляху. Голова журі Дмитро Соколов також нагородив колектив "Явір" грамотою Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації. Подарунок і грамоту обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи Полтавської обласної ради отримав дует кумів "Примха" у складі Зінаїди Маруняк та Людмили Герасименко з Сагайдака.