ОГОЛОШЕННЯ «Про конкурс на заміщення вакантної посади директора Гоголівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені М.В.Гоголя Шишацької селищної ради Полтавської області

Дата: 25.06.2021 13:16

Відділ освіти Шишацької селищної ради (далі – Відділ освіти) відповідно до наказу начальника відділу освіти від 25.06.2021 р. № 167 «Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Гоголівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені М.В.Гоголя Шишацької селищної ради Полтавської області, що знаходиться за адресою: 38000, Полтавська область, Миргородський  район, смт. Шишаки, вул. Небесної Сотні, 9 - оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Гоголівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені М.В.Гоголя Шишацької селищної ради Полтавської області ( адреса закладу освіти  с.Гоголево вул. Лева Вайнгорта, 6 Миргородський район Полтавська  область)

Кваліфікаційні вимоги:

Посаду директора Гоголівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені М.В.Гоголя Шишацької селищної ради Полтавської області може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста) та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Умови оплати праці:

Посадовий оклад директора закладу відповідає 15 тарифному розряду Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці. Передбачаються надбавка за вислугу років, надбавка за престижність праці, щорічна грошова винагорода, матеріальна допомога на оздоровлення.

Для участі у конкурсі до Відділу освіти: 38000, Полтавська область, Миргородський район, смт. Шишаки, вул. Небесної Сотні, 9 подаються такі документи:

- заяву про участь у конкурсі (Додаток 1);

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

- копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

- довідку про відсутність судимості;

- довідка про проходження  попереднього ( періодичного) психіатричного огляду;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі;

- згода на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» (Додаток 2).

Строк подання документів – з 25.06.2021 р. до 23.07.2021 р., уповноважена особа за надання інформації, прийом документів, про конкурс – Роменська Ірина Іванівна, тел. 9-11-03, електронна пошта: shishaki_voog@ukr.net.

Конкурсний відбір буде проведений у приміщенні відділу освіти: 38000, Полтавська область, Миргородський район, смт. Шишаки, вул. Небесної Сотні, 9  – 20.08.2021 р. о 10:00 год.

Іспит складається державною мовою.

Загальний час для проведення іспиту становить шістьдесят хвилин.

Конкурсний відбір переможця проводиться у 3 етапи:

І етап – письмова тестова перевірка на знання законодавства України у сфері освіти, повної загальної середньої освіти, шляхом письмового тестування з вибору питань Примірного переліку питань, затвердженого наказом МОН від 19.05.2020 року № 654.

ІІ етап – перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання.

III етап – публічна та відкрита презентація перспективного плану розвитку комунального закладу Гоголівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені М.В.Гоголя Шишацької селищної ради Полтавської області  та надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Положення про конкурс

Накази про проведення конкурсів

Перелік питань

Зразок ситуаційного завдання