Підтримайте Шишацьку громаду у конкурсі від ICTV та СТБ!

Дата: 14.05.2021 14:51

Фото без опису   Триває голосування за проєкти громад, які увійдуть до фіналу конкурсу «Наша громада».

Конкурс «Наша громада» організували телеканали ICTV та СТБ разом з Українським кризовим медіа-центром у рамках програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Як проголосувати за нашу громаду? Зареєструйтеся на сайті otg.fakty.com.ua через електронну пошту або свій акаунт у Facebook. Оберіть Полтавську область. Там представлено 20 проєктів з різних ОТГ. Серед них і проєкт з Шишаччини. Перейдіть на сторінку проєкту Шишацької громади і натисніть кнопку «Проголосувати».

Інтернет-голосування триватиме по 31 травня включно (до 23:59).

У фінал пройдуть 13 громад, проєкти яких отримають найбільшу підтримку за результатами інтернет-голосування. Ще 13 громад-фіналістів обере експертне журі.

Нашому спільному з вами проєкту потрібна підтримка!

Проєкт передбачає створення обслуговуючого енергетичного кооперативу у сільській місцевості.

У разі успішного проходження відбору наша громада отримає фінансування від організаторів конкурсу у пів мільйона гривень. Також участь у співфінансуванні візьмуть орган місцевого самоврядування та партнери (ще близько 200 тисяч гривень). Ці кошти підуть на організацію діяльності кооперативу, який буде займатися санітарною вирубкою деревини та чагарників на території населених пунктів громади та вздовж узбіч доріг. Вивільнена деревина буде подрібнюватися на тріску та в подальшому використовуватися як паливо у домогосподарствах.

Тож підтримайте хорошу ідею, яка сприятиме благоустрою нашої громади! Проголосувати дуже просто! Але часу на це обмаль!