Зі світлим святом Великодня!

Дата: 30.04.2021 10:12

Зі святом, дорогі земляки, з Великоднем, шановні жителі Шишацької громади!

Попри те, що у нас в державі багато значущих дат і духовних празників, є серед них особливі – за традиціями і прихильністю у серцях людей. Пасха саме той день, що пробуджує у нашій свідомості передчуття добра, миру, земної радості і надії на всепрощення і відлунює у душі найсвітлішими почуттями.

Цей день, крім важливої релігійної складової, покликаний об'єднати нас взаєморозумінням, усвідомленням сенсу людського життя, жертовності заради інших, вірою у наше призначення бути підтримкою одне одному на будь-яких поворотах, схилах і підйомах долі.

Вітаючи вас з Великоднем, щиро зичу усім міцного здоров'я, сімейного затишку, благополуччя у щоденних справах, здійснення давніх мрій і нових планів. Будьте щасливі у родинах, успішні у праці, натхненні у своїх захопленнях, багаті на час, настрій і можливості для гарного відпочинку!

Зичу вам на великодньо-травневі свята хорошої погоди, невеличкої (зважаючи на карантин), але дружної компанії, з якою смакуватимуть освячені пасхальні наїдки. Отримайте від цього короткочасного перепочинку максимум незабутніх моментів і приємних вражень.

Зі святом, громадо! Миру усім – у серцях і навколо!

Фото без описуЗ повагою – Шишацький селищний голова Олександр ТУТКА.